Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława 2018

XXVII Konfrontacje Instrumentów Dętych już za nami. Wciąż docierają do nas opinie, podziękowania, refleksje uczestników. To zapewnienia, że za rok wrócą, to zadowolenie i radość, bo wróciły wspomnienia. Konfrontacje to również wielkie wyzwanie organizacyjne. Jesteśmy jednak przekonani, że odnieśliśmy sukces. Wszystko to dzięki kreatywności, wielkiemu zaangażowaniu oraz wsparciu finansowemu naszych Sponsorów.

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić”

Wśród darczyńców znaleźli się:
Zdzisław Bujanowski – Dyrektor Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
Tomasz Frischmann – Burmistrz Oławy
Zdzisław Brezdeń – Starosta Oławski
Anna Ślipko – Dyrektor Centrum Sztuki w Oławie
Andrzej Kupczak – Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Oławie
Wojciech Mazgis – Dyrektor AUTOLIV POLAND Sp. z o. o. w Oławie
Tomasz Kuczmowski, Robert Zieliński – LOTOS Siechnice
Daniel Baranowski – Właściciel Jadłodajni „Jak u Mamy”
Elżbieta i Tomasz Wilgosz

Ogromne DZIĘKUJĘ składamy również na ręce Pana Ireneusza Grochowskiego oraz Pracowników „SPOŁEM OŁAWA” Sp. z o. o. za pyszne słodkości dla uczestników Konfrontacji.

Pragniemy także złożyć serdeczne podziękowania dla: Gazety Powiatowej – Wiadomości Oławskie, Oławskiego Serwisu Informacyjnego (www.osi.olawa.pl), portalu olawa24.pl, oraz Oławskiej Telewizji Kablowej za patronat medialny.

Wprawdzie najpiękniejszy dzień – jak i wszystko – ma swój koniec, lecz w życzliwej pamięci pozostaje na zawsze. Prawdziwej bowiem wdzięczności – jak twierdzi Goethe – nie można niestety wyrazić słowami. Natomiast według rumuńskiego przysłowia, które mówi: Gdy dajesz, zapomnij, gdy dostajesz, pamiętaj, obiecujemy, że będziemy pamiętać, ponieważ wdzięczność to pamięć serca i schody do nieba.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *